Kim jestem?


Od 2009 roku profesjonalnie pomagam w sprzedaży i imporcie z Chin. W tym czasie miałem przyjemność współpracować z wieloma firmami. Aktualnie ponad 500 projektów zostało zrealizowanych z sukcesem.

W latach 2013 do 2017 spędziłem 4 lata w Chinach gdzie osobiście robiłem inspekcję, sprawdzałem fabryki i ich możliwości. Wyszukiwałem najlepszych dostawców i współpracowałem z dziesiątkami ludzi. Znajomość kultury, języka chińskiego (mandaryński) i biznesu w Chinach pozwala mi uniknąć wielu pułapek. Jestem wieloletnim praktykiem, a nie teoretykiem.

Wiem jakie obawy i lęki towarzyszą importowi. Dlatego przygotowałem szkolenia online które omawiają od podstaw zagadnienia związane z importem. Szkolenia te zawierają zbiór informacji, które będą Ci niezbędne, aby rozpocząć import i nie wpaść w tarapaty z powodu złych oznaczeń, braku instrukcji czy też braku oznaczenia CE.

Jeśli importujesz aktywnie i napotkałeś na problem z dostawcą, transportem, ubezpieczeniem lub zaplanowaną kontrolą z urzędu to zapraszam do skorzystania z konsultacji, które są skrojone pod Twoje potrzeby.

Lat doświadczenia
Wartość zrealizowanych zamówień z ostatnich 5 lat
Ukończone projekty
Lata w Chinach