Pozostały tylko 2 dni i 14 godzin, aby rozpoczęły się jedne z największych targów elektronicznych w Hongkongu. Pisałem o tym problemie wcześniej. Czy bezpiecznie jest jechać do Hongkongu? Czy planujesz przyjechać i wziąć udział? Proszę przeczytaj informacje dostarczone przez Globalsources.

8 października 2019

Drodzy Goście,

W odpowiedzi na obecną sytuację społeczną w Hongkongu

Serdecznie witamy wszystkich, którzy odwiedzą targi Global Sources Show Series 2019 w październiku! Oczekiwanie się zakończyło – nasze wydarzenia odbędą się zgodnie z planem na AsiaWorld-Expo, rozpoczynającym się w tym tygodniu. Przygotowania do naszych targów idą pełną parą i jak zwykle będziemy gotowi na przyjęcie tysięcy naszych wystawców z Chin i Azji – oraz dziesiątek tysięcy kupujących z całego świata.

Zrozumiałe jest, że ostatnie wydarzenia społeczne w Hongkongu wzbudziły pewien niepokój. Jednak ostatnie targi handlowe w Hongkongu, takie jak Hongkong Book Fair, Food Expo i Hong Kong Jewellery & Gem Fair, zakończyły się sukcesem i nie ma dowodów na to, że którekolwiek z tych targów zostało zakłócone trwającą sytuacją. W październiku odbywać się będą również zgodnie z planem targi w głównych obiektach wystawienniczych. W ten sposób Hongkong pozostaje stolicą targów w Azji!

Chociaż bieżące wydarzenia nie mają wpływu na miejsce targów Global Sources, podjęliśmy dodatkowe starania, aby nasza seria targów jesiennych 2019 mogła przebiegać tak płynnie i tak skutecznie jak nasze poprzednie już zakończone wydarzenia. Wśród podjętych działań mamy aktywną i ścisłą koordynację z rządem SAR Hongkongu, AsiaWorld-Expo, zespołami ds. Bezpieczeństwa, kontrahentami, dostawcami i hotelami partnerskimi, tak aby podnieść poziom bezpieczeństwa i koordynować transfer z punktu do punktu poprzez usługi autobusowe. Wszystko po to by zapewnić, że nasi wystawcy i zwiedzający będą mogli uczestniczyć w pokazach bez żadnych zmartwień. Podejmujemy następujące środki w celu zapewnienia najlepszej obsługi i przesyłamy najnowsze aktualizacje wszystkim stronom:

• Ponad 100 autobusów które będą obsługiwać przyjeżdżających i odjeżdżających w trakcie targów

• Dodatkowe monitorowanie obiektu targów przez telewizję przemysłową (CCTV)

• Wzmocnienie personelu ochrony na miejscu

• Nowy punkt informacji na lotnisku Airport Meet & Greet Program

• Aktualizacje przeprowadzane na bieżąco w mediach społecznościowych i na stronie internetowej

• Komunikaty radiowe

• Przygotowanie specjalnych kanałów na wypadek sytuacji awaryjnych

Ponadto Global Sources dokłada większych starań w zakresie marketingu odwiedzających na całym świecie. W odpowiedzi na wpływ wojny handlowej między USA i Chinami oraz bieżące wydarzenia społeczne inwestujemy więcej zasobów marketingowych i zwiększamy kreatywność w łączeniu azjatyckich dostawców i globalnych nabywców za pośrednictwem naszych ekskluzywnych produktów i usług online (O2O), które obejmują:

• Ulepszenia do naszych programów motywacyjnych i nagród

• Ulepszenie platformy internetowej Global Sources

• Znaczny wzrost budżetu marketingowego w celu zaspokojenia potrzeb zaopatrzeniowych międzynarodowych biur zakupów w Chinach i całej Azji

• Wzbogacenie treści targów o gorące produkty i trendy rynkowe oraz usługi wideokonferencji na parkiecie

Zmiany te wprowadzono, aby targi Global Sources mogły dotrzeć do szerszego grona kupców na całym świecie i zaspokajać ich potrzeby w zakresie wyszukiwania nowych produktów i partnerów biznesowych.

Będziemy nadal ściśle monitorować sytuację w Hongkongu i udostępniać aktualizacje na naszej oficjalnej stronie internetowej i platformach społecznościowych. Mamy nadzieję że zobaczymy się wkrótce.

Z poważaniem,

Global Sources

źródło : www.globalsources.com

Podobne wpisy