OD początku lutego poświęciłem bardzo dużo czasu by ukończyć mój kurs. Udało się. Powstało ponad 11 godzinne szkolenie, które w sposób kompleksowy omawia import elektroniki z Chin. Od początkującego importera do doświadczonego wyjadacza.

Co zawiera to szkolenie?

  • 11h materiału video
  • 15 rozdziałów
  • 124 lekcje
  • 4 praktycznie bonusy
  • 12 lat praktyki zamknięte w jednym szkoleniu
  • 0 lania wody, same konkrety
  • roczny nielimitowany dostęp

Import elektroniki z Chin

Jeszcze nigdy import nie był tak prosty. To wszystko dzięki temu rozbudowanemu szkoleniu. Tak na dobrą sprawę wystarczy poświęcić jeden cały dzień, aby nabyć kluczową wiedzę na temat importu elektroniki. Kwestie oznaczenia produktu, certyfikatów, deklaracji, odprawy celnej i całego procesu transportu przestają być tajemnicą, a stają się prostym, powtarzalnym, elementem prowadzenia działalności gospodarczej. Najważniejsze jest to, że jeśli czegoś nie zrozumiałeś zawsze masz czas by wrócić do lekcji – ponieważ jest nagrana i zawsze dostępna do ponownego obejrzenia. Lekcje średnio trwają 5 lub 6 minut – jest to optymalny czas, aby się skupić i móc wyciągnąć dla siebie jak najwięcej.

Co istotne w kursie odwołuje się do rzeczywistych dokumentów, pism czy wydarzeń w związku z tym widzisz na własnym monitorze cały proces importu od kuchni. Dlatego kiedy spotkasz się z problemem to będziesz wiedział jak sobie z nim poradzić.

Całe szkolenie, łącznie z listą lekcji można zobaczyć klikając link poniżej.
https://mountainbusiness.eu/jak-importowac-elektronike-z-chin/

Sprawdź to szkolenie od kuchni

Zobacz na filmie poniżej całe to szkolenie od kuchni. Zobaczysz tam jak wygląda to co stworzyłem i dlaczego warto zakupić i się zapoznać z tym materiałem. Mam nadzieję że do zobaczenia w trakcie kursu. Samych sukcesów w imporcie!

Podobne wpisy