Kursy i szkolenia, które oferuję zagościły już u setek zadowolonych importerów. Informacje zwrotne jakie otrzymałem na temat wartości merytorycznej są bardzo pozytywne i mam liczne dobre opinię na ich temat – również pod reklamami na Facebooku co bardzo mnie cieszy.

Niemniej po wielu rozmowach i zapytaniach dostrzegłem potrzebę stworzenia nowych kursów które będą omawiały całościowo kwestię importu konkretnych grup towarów.

Chciałbym ogłosić że do końca pierwszego lub drugiego kwartału 2024 powinny powstać następujące nowe kursy:
Kurs: Jak importować elektronikę z Chin
Kurs: Jak importować zabawki z Chin
Kurs: Jak importować akcesoria dla zwierząt z Chin

Na pewno kursy na temat importu elektroniki i zabawek z Chin są priorytetem i postaram się je skończyć do końca marca.

Kurs: Jak importować elektronikę z Chin

Co będzie zawierało to szkolenie?
Będzie to całościowe kompendium wiedzy. Od podstaw, krok po kroku będę omawiał kwestie wymagań prawno-formalnych, oznaczeń, dokumentacji technicznej, deklaracji CE, instrukcji obsługi, odprawy celnej, wartości cła, tabliczki znamionowej itp. Również omówię cztery najważniejsze dyrektywy nowego podejścia.
Jednym słowem będzie to połączenie informacji z kursu Import od A do Z i kursu Oznaczenia CE.
Wszystko wzbogacone dodatkowymi licznymi przykładami. Do każdego przykładu obszerne omówienie – jakie oznaczenia, jakie dokumenty są niezbędne, jak je zweryfikować i jak przygotować się do odprawy celnej. Będzie to pierwsze tak kompleksowe szkolenie które omówi wszystkie zagadnienia związane z importem elektroniki z Chin.

Kurs: Jak importować zabawki z Chin

Jaka będzie zawartość tego szkolenia?
Formuła będzie podobna jak w przypadku kursu importu elektroniki z Chin. Założenie jest takie, że po obejrzeniu tego szkolenia, osoba bez doświadczenia w imporcie, będzie w stanie sama podjąć się, bezpiecznego importu zabawek z Chin. W związku z tym będziemy omawiać kwestie bezpieczeństwa produktów, oznaczenia, certyfikaty, deklaracja CE itp. Tutaj omówimy aż pięć różnych dyrektyw nowego podejścia, które mogą odnosić się do zabawek. Zrobimy ćwiczenia i podam liczne przykłady. Nie zabraknie również solidnej wiedzy na temat cła, miejsc gdzie i jak wyszukiwać produkty czy też jak się chronić przed oszustwami i problemami z jakością.

Kurs: Jak importować akcesoria dla zwierząt z Chin

Kolejny kurs będzie się skupiał na temat importu akcesoriów dla zwierząt. Ponownie będzie zawierał całościowe omówienie tematu. Osoby, które nigdy nie miały styczności z importem po przerobieniu tego materiału będą wiedzieć jak to robić. Kurs będzie interesujący przede wszystkim dlatego, że skupimy się na różnych produktach – również elektronicznych. Przyszły importer dowie się kiedy będą niezbędne dodatkowe oznaczenia i jakie. Poza tym omówimy wraz z przykładami wartości cła itp.

Podsumowanie

Wszystkie kursy zostaną tak zredagowane, że będzie zero lania wody, dużo autentycznych przykładów i samo “mięso” wiedzy. Ilość godzin kursu będzie miała drugorzędne znaczenie. Chcę przekazać Ci esencję w parę godzin – za to przecież płacisz, aby szybko i skutecznie działać.

Jak widzisz przede mną dużo pracy. Najprawdopodobniej do końca lutego ruszy przedsprzedaż. Będzie można zakupić kursy w dużo niższej cenie. Będę o tym informował w kolejnych wpisach na blogu i Facebooku.

Podobne wpisy