Jeśli planujesz import produktów, które wymagają oznaczenia CE to mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Właśnie ukończyłem kurs online, który możesz obejrzeć w swoim własnym domu lub w podróży na smartfonie w dowolnym momencie i wracać do niego ile razy tylko będziesz miał na to ochotę.

Deklaracja CE – import z Chin

Na pewno słyszałeś o tym, że do importu wielu produktów z Chin potrzebujesz deklaracji CE. Jednak być może nie wiesz jak ta deklaracja powinna wyglądać? Kto i kiedy musi ją wystawić? Lub po prostu chciałbyś aby ktoś prostym językiem wyjaśnił to co musisz wiedzieć na temat deklaracji CE jak i oznaczeń CE. Teraz nie musisz się stresować tym czy o czymś zapomniałeś lub po prostu nie wiesz ponieważ zajmujesz się tym po raz pierwszy. Szkolenie, które przygotowałem pomoże Ci poznać to co w imporcie liczy się najbardziej.

Import elektroniki z Chin

W trakcie kursu omawiam cztery dyrektywy z którymi spotkasz się w trakcie importu z Chin. Dowiesz się nie tylko co to za dyrektywy, czy też do jakich produktów się odnoszą. Co najważniejsze wspólnie zrobimy ćwiczenie, aby ustalić pod jakie dyrektywy podchodzi dany produkt. Wiedza, którą zdobędziesz pozwoli Ci nie bać się importu skomplikowanych produktów. Takich jak uprzedzenia elektryczne czy elektroniczne. To właśnie te produkty są najczęściej importowane z Chin i nie bez przyczyny. Można na nich naprawdę dobrze zarabiać.

Import zabawek z Chin

Import zabawek to kolejna bardzo popularna grupa produktów, które są sprowadzane z Chin. Dodać należy że również bardzo dochodowa. Niemniej produkty, którymi mają bawić się dzieci muszą być bezpieczne. Dlatego omawiam dyrektywę zabawkową. Dowiesz się również jakie wyłączenia są w przypadku tej dyrektywy. Jeśli połączysz wiedzę jako Ci przekażę z kursu na temat oznaczenia CE wraz z kursem Import z Chin od A do Z to zdobędziesz kompleksową wiedzę jak importować z Chin. Nawet jeśli będziesz to robić po raz pierwszy. Cały proces będzie Ci znany i wyda się wręcz banalnie prosty.

Jak zacząć import z Chin

Osoby które lubią się rzucać na głęboką wodę w przypadku importu z Chin elektroniki czy też zabawek na własnej skórze dowiadują się, że rzetelna wiedza w postaci szkolenia czy kursu jest bezcenna. Pozwala uniknąć wielu kosztownych błędów czy też nie wpaść w pułapki. Czasami te pułapki zastawiają na nas nic nie świadomi kontrahenci z Chin. Czasami to my sami przez brak odpowiedniej wiedzy mierzymy się z problemami, które łatwo uniknąć jeśli zna się cały proces importu.

To właśnie dlatego – aby pomóc jak największej ilości osób, które planują import elektroniki, zabawek czy też innego sprzętu który wymaga oznaczenia CE stworzyłem ten kurs. Jestem pewny, że dzięki tej wiedzy unikniesz szeregu problemów i będziesz w stanie importować skutecznie i bezpiecznie.

Podobne wpisy