Targi które miały się odbyć pierwotnie w dniach 2-6 czerwca 2020 na Tajwanie zostały odwołane. Jednocześnie podana została nowa data.

Oświadczenie organizatorów Computex Taipei

Oświadczenie zostało wydane 24 Marca 2020

Niestety cały świat jest dotknięty z powodu ciężkiego zapalenia płuc (COVID-19). Na dzień dzisiejszy ponad 300 000 osób zostało zdiagnozowanych w 167 krajach na całym świecie, co ma wpływ na gospodarkę, handel, transport i turystykę. Organizatorzy COMPUTEX, prezes i dyrektor generalny TAITRA, Pan Walter Yeh oraz Sekretarz Generalny TCA, Pan Enoch Du wspólnie ogłaszają, ze względów bezpieczeństwa i dbania o zdrowie wystawców jak i zwiedzających, targi COMPUTEX w dniach 2-6 czerwca zostaną przełożone na wrzesień.

W celu dbania o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników, COMPUTEX został przełożony na 28-30 września 2020.

Targi odbędą się w centrum wystawowym Taipei Nangang, hala 2 (TaiNEX 2). Na targach będą zaprezentowane technologie 5G i komunikacyjne, nowe technologie i InnoVEX (start-upy). Według najnowszego raportu McKinsey na temat epidemii w Chinach i Azji Wschodniej sytuacja powinna być pod kontrolą na początku drugiego kwartału. Sytuacja epidemiologiczna w Europie i Stanach Zjednoczonych według tego samego raportu ulegnie spowolnieniu w czerwcu.

TAITRA będzie zapraszać gości z całego świata do udziału w targach COMPUTEX we wrześniu za pośrednictwem swoich 63 zagranicznych biur. Dla wystawców, którzy nadal wspierają COMPUTEX, TAITRA zorganizuje wystawę internetową COMPUTEX na Taiwantrade w dniach 2-6 czerwca i zaprosi globalnych kupców do udziału w spotkaniach dotyczących zakupów online. TAITRA zaprosi również wystawców do wprowadzenia nowych produktów, a także zaprosi globalne firmy ICT do udostępniania 5G, AIoT i innych aplikacji inteligentnych technologii za pośrednictwem seminarium internetowego.

Źródło: 1.

Podobne wpisy