To już pewne i potwierdzone. Targi Global Sources w Hong Kongu zostały odwołane. Poniżej oficjalne stanowisko. Kiedy odbędą się Targi?

Wczoraj o 11:00 dostałem nie potwierdzoną informację od jednego z moich kontrahentów, że targi Global Source w Hong Kongu są odwołane. Skontaktowałem się z nimi przez facebooka. Oto jaką dziś rano otrzymałem oficjalną informację:

“Global Sources jest profesjonalną międzynarodową firmą B2B i organizatorem wystaw z siedzibą w Hongkongu od 49 lat. Od 2006 r. Organizuje światowej klasy imprezy zaopatrzeniowe w Hongkongu, w tym największe na świecie targi elektroniczne – Global Sources Electronics.

Global Sources zawsze stawia zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających i użytkowników na pierwszym miejscu. Aktywnie wdrażamy środki bezpieczeństwa zaproponowane przez Światową Organizację Zdrowia i rząd SAR w Hongkongu w odpowiedzi na wybuch epidemii koronawirusa Covid-19. W celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa uczestników oraz ze względu na ogólne względy zdrowia publicznego, a także biorąc pod uwagę potencjalne zakłócenia, jakie mogą spotkać wystawców i zwiedzających z powodu ograniczeń związanych z podróżami i kwarantanną, Global Sources podjął trudną decyzję o odwołaniu serii Global Sources 2020 Spring Show.

Odwołane Targi Global Sources 2020 Spring Show obejmują:

– Global Sources Consumer Electronics (11-14 kwietnia 2020 r.)

– Global Sources Mobile Electronics (18–21 kwietnia 2020 r.)

– Global Sources Smart Home & Appliances (18–21 kwietnia 2020 r.)

– Global Sources Home & Kitchen (18–21 kwietnia 2020 r.)

– Global Sources Fashion (27-30 kwietnia 2020)

– Global Sources Lifestyle (27–30 kwietnia 2020 r.).

Global Sources skontaktuje się z wystawcami i kupującymi, aby poinformować ich o anulowaniu, wraz ze szczegółowymi ustaleniami dotyczącymi kolejnej serii Global Sources 2020 Fall Show(jesienna adycja), która zostanie udostępniona w odpowiednim czasie.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność wystawcom, nabywcom i usługodawcom, którzy nieustannie wspierają targi Global Sources. Aktywnie przygotowujemy się do jesiennych pokazów i stale poszerzamy zakres targów, dostawców i produktów. Global Sources ściśle współpracuje z odpowiednimi departamentami rządowymi, zespołami bezpieczeństwa na miejscu, kontrahentami, dostawcami i hotelami partnerskimi oraz przyjął odpowiednie środki bezpieczeństwa i higieny w celu zapewnienia bezpiecznych warunków dla dostawców spotykających się z dziesiątkami tysięcy międzynarodowych kupców.”

Kiedy odbędą się targi Global Sources w Hong Kongu?

Global Sources 2020 Fall Show, odbędzie się w dniach 11-30 października 2020 r.

Źródło: 1.

Podobne wpisy